İletişim

ROYAL PANORAMA

Şehrİn Yenİ Merkezİnde

Royal Panorama Konakları, ailenizle yıl boyunca faydalanabileceğiniz, 5 yıldızlı otel konforunda 12.000 m2 lik sosyal tesis alanı ile sağlıklı ve keyifli bir sosyal yaşam sunuyor.

Ahşabın kendine özgü doğal görünümünün, camın saf etkisiyle harmanlandığı modern ve yalın bir tasarımın ürünü.

Doyumsuz Bir Manzara Benzersiz Bir Peyzaj Sınırları Zorlayan Bir Lüks, Royal Panorama Konaklarında

Kendine özgü karakterini “Galeri” tarzı boşluğa açılan yüksek tavanlardan alan daireler, bu geniş dünyasını, Kuşadası körfezine açılan sonsuz manzarası ile pekiştiriyor. Camın bonkörce kullanıldıgı mimari, sizi yılın her mevsiminde güneşin eşsiz enerjisi ile buluşturuyor.

Geniş pencereler, özenle seçilmis renkler ve tarz sahibi dekoratif dokunuşlar... Ferah, içinden hiç çıkmak istemeyeceğiniz yeni yuvanız sevdiklerinizle şimdi sizi bekliyor.

Yalın bir tasarım ve dingin renkler ile sevdiklerinle çok özel anlar geçirebileceğiniz ve dostlarınızı keyifle ağırlayacagınız bir salon.

1996 yılından beri inşaat sektöründe faaliyet göstermekte olan ve sektörün uzmanları ile teknik kadrosunu her geçen gün büyüterek, Kuşadası’nda bir çok konut projesi imza atan EVİZ YAPI, en iyi lokasyonlarda, en kaliteli yapıları inşa etmek vizyonu ile müşteri memnuniyetini her zaman çalışmalarının odağına koyarak, mutlu yaşam alanları ve huzurlu yuvalar üretmenin verdiği hazla yoluna devam ediyor.